Schody

schody-krecone

Materiał na schody stalowe / schody drewniane

Stal nierdzewna, stal zwykła malowana proszkowo na dowolny kolor, stal zwykła ocynkowana, drewno bejcowane na wybrany kolor, MDF okleinowany lub malowany.

Kształt schodów 

Proste, zabiegowe, kręcone na pionowym słupie nośnym, kręcone na spiralnej rurze nośnej. Dowolny kształt w widoku z góry – gięte, policzki, stalowe lub drewniane.

 

Przykłady schodów wykonanych przez naszą firmę (schody stalowe, schody drewniane):

Jakie rodzaje schodów oferujemy?

W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju schody, które można podzielić ze względu na materiał z którego są wykonane. Mogą być to schody stalowe, schody metalowe i schody szklane. Często wykonujemy jey na konstrukcji stalowej, ze stali nierdzewnej lub zwykłej, malowanej proszkowo. Stosujemy przy tym stopnie wykonane z różnego rodzaju materiałów począwszy od drewna przez metal i kamień aż po szkło, a wszystko to w zależności od woli i upodobań naszych Klientów. Aktualnie dość dużą popularnością cieszą się schody kręcone, kręte i okrągłe. Produkujemy zarówno schody nowoczesne jak i klasyczne. W naszej ofercie można znaleźć schody ekskluzywne, modne, wręcz luksusowe. Nie ma dla nas zbyt skomplikowanych czy zbyt trudnych projektów, co więcej, nie unikamy niekonwencjonalnych, wyjątkowych i oryginalnych rozwiązań, czego dowody znajdą Państwo w galerii powyżej. Wiele tam różnego rodzaju niebanalnych i ciekawych rozwiązań. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą to prosimy o kontakt. Spotkamy się na miejscu, na budowie i znajdziemy najlepsze rozwiązanie, które będzie nie tylko praktyczne ale również estetyczne, oryginalne, wręcz wyjątkowe. Lata doświadczeń w dziedzinie schodów pozwalają nam sprostać każdemu wyzwaniu, również tam, gdzie inni nie widzą rozwiązań lub proponują rozwiązania wizualnie ciężki i mało efektowne. Jakość wykonania, praktyczne i estetyka rozwiązania to nasze priorytety, które doceniają nasi Klienci. Zadowolony Klient jest dla nas najlepszą rekomendacją i z całą pewnością poleci nas swoim znajomym zainteresowanych schodami. Schody Reda – zapraszamy – schody drewniane, schody stalowe Gdynia, Reda, Rumia, Wejherowo, Gdańsk, Sopot, trójmiasto, woj. pomorskie.

Call Now Button