Balustrady nierdzewne

balustady_nierdzewne

Przeznaczenie

Wykonujemy balustrady nierdzewne wewnętrzne i balustrady nierdzewne zewnętrzne. Balustrady ze stali nierdzewnej mogą być wykorzystywane jako balustrady rozdzielające, schodowe, balustrady balkonów, tarasów i antresoli a także jako balustrady podjazdów dla niepełnosprawnych. Balustrady nierdzewne schodowe montujemy do boku stopni lub od góry stopni. Balustrady ze stali nierdzewnej charakteryzują się dużą trwałością i odpornością na warunki zewnętrzne dzięki czemu często stosowane są na balkonach i tarasach czy podjazdach i schodach zewnętrznych.

Materiały

Najwyższej jakości stal nierdzewna polerowana lub matowa.

Wypełnienie

Szkło bezpieczne trzymane w ramkach lub różnego rodzaju uchwytach, pręty lub płaskowniki nierdzewne lub malowane, poziome lub pionowe, blacha perforowana nierdzewna lub malowana, siatka z drutu nierdzewna lub malowana, linki nierdzewne.

 

Poniżej prezentujemy przykładowe balustrad ze stali nierdzewnej wykonane przez naszą firmę

 

Balustrady nierdzewne, balustrady ze stali nierdzewnej najwyższej jakości.

Oferujemy nowoczesne balustrady ze stali nierdzewnej. Nasze balustrady ze stali nierdzewnej charakteryzują się oryginalnym wzornictwem i wyjątkowym stylem. Przywiązujemy dużą wagę nie tylko do jakości wykonania balustrad ale również do estetyki. Często korzystamy ze szkła, jako materiału wypełniającego nasze balustrady z nierdzewki. Balustrady nierdzewne z elementami szkła cieszę się niesłabnącym zainteresowaniem. Naszym Klientom proponujemy balustrady z nierdzewki polerowanej lub matowej w zależności od upodobań. Stal nierdzewna ze względu na swoje właściwości pozwala produkować zarówno balustrady nierdzewne zewnętrzne jak i wewnętrzne. Jeśli oczekują Państwo najwyższej jakości i estetyki to zapraszamy po nasze balustrady ze stali nierdzewnej. Wykorzystujemy stal nierdzewną o grubych ściankach, stosujemy najwyższej jakości materiały pomocnicze tak aby nasze balustrady nierdzewne charakteryzowały się najwyższą trwałością. Zdajemy sobie sprawę, z faktu, że zadowolony Klient jest dla nas najlepszą rekomendacją i z całą pewnością poleci nas kolejnym Klientom.

Call Now Button