O firmie

O firmie

Konstrukcje szklaneFirma PPHU ARTOM prowadzi działalność w branży ślusarskiej od 1988 roku. Od tego czasu zrealizowaliśmy wiele projektów na terenie Polski i Europy.
Firma zlokalizowana jest w Redzie, blisko głównej arterii drogowej Trójmiasta, co znakomicie ułatwia dojazd, dostawy materiałów, ekspedycję gotowych konstrukcji, jednocześnie klienci nie mają problemu z dotarciem do firmy. Nasza siedziba to pomieszczenia biurowe, w których powstają projekty oraz pomieszczenia do produkcji i składowania materiałów.

Na sukces firmy składają się doświadczenia, baza materialna, umiejętnie prowadzona działalność marketingowa. Jednakże istotą naszego sukcesu jest kadra – młoda, ale z doświadczeniem w branży. Dotyczy to, z jednej strony, naszego biura projektowego, z drugiej, kadry produkcyjnej. Nasi pracownicy produkcyjni i montażyści to osoby wykazujące się w pracy dużym profesjonalizmem. Montowali nasze wyroby w Polsce i poza nią, wszędzie zbierając najlepsze opinie.

Produkcja

Posiadane przez firmę maszyny stanowią kompletny zestaw specjalistycznych urządzeń i narzędzi, obsługujący cały proces technologiczny, od fazy projektowania poprzez wykonawstwo (maszyny skrawające, spawarki, polerki, walce, giętarki), aż do transportu i montażu.

Organizacja

Filozofią naszego działania jest maksymalna sprawność w organizacji produkcji. Przed przystąpieniem do realizacji zadania wykonywana jest szczegółowa inwentaryzacja, będąca podstawą sporządzenia dokumentacji warsztatowej tak, aby całość produkcji odbyła się w firmie. Dzięki temu montaż na miejscu odbywa się szybko i nie wstrzymuje innych prac wykonywanych na obiekcie. Dzięki dobrej organizacji czasu pracy, nowoczesnym technologiom, sprawdzonej współpracy z podwykonawcami, możemy zawsze zaoferować atrakcyjną cenę za solidny wyrób. Każda realizacja wymaga indywidualnego podejścia, w szczególności, podlega indywidualnej wycenie.

Kontakt

PPHU ARTOM Tomasz Roguski
84-240 Reda ul. Obwodowa 76,
kom. 501 151 626, kom. 667 472 300
biuro@artom24.pl
projekty@artom24.pl
artom@proj.pl

Call Now Button